Zieleniewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
359 000 PLN
Numer oferty
KOM21056
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka budowlana zlokalizowana w okolicach Jeziora Miedwie,w miejscowości rekreacyjno -wypoczynkowej.Działka w kształcie prostokąta pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.W sąsiedztwie zabudowa wolno stojąca jednorodzinna.Okolica cicha ,spokojna .Do centrum Szczecina 27 km ,które można przejechać samochodem w około 20min,do centrum Stargardu 14 km.Działka została podzielona na 3 działki ,każda po ok.1000 mkw,jednak właściciel preferuje sprzedaż całości.Polecam i zapraszam na prezentację

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).