Łęgi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
261 820 PLN
Numer oferty
KOM32556
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trapez

Opis nieruchomości

Działka 1007 m2 w Łęgach, zabudowa jednorodzinna, zbiornik bezodpływowy, prąd przy działce , wodociąg w drodze przy działce.Dojazd drogą wyłożoną płytami Jumbo,, Na Świdwie" i drogą polną. Działka sąsiaduje z działką zabudowaną.Teren suchy, na lekkim wzniesieniu, kształt zbliżony do trapezu .Wskaźnik zabudowy do 10% powierzchni zabudowy

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).