Budy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
319 000 PLN
Numer oferty
KOM32552
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
506 m2
Powierzchnia użytkowa
42 m2
Rok budowy
1994
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Letniskowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec elektryczny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż domek letniskowy położony w przepięknej Dolinie Rurzycy w dwóch Rezerwatach Przyrody Rezerwacie Przyrody ,, Wielkopolska Dolina Rurzycy " i ,,Dolina Rurzycy". Działka o powierzchni 506 m2, domek murowany -50 m2 / pow. zabudowy/ . Nieruchomość położona w letniskowej osadzie Piaski / obręb Budy, gmina Jastrowie/ pomiędzy Wałczem a Jastrowiem , na styku dwóch województw - zachodniopomorskiego i wielkopolskiego , przez osadę przepływa rzeka Rurzyca na której, odbywają się spływy kajakowe / Szlak Kajakowy im. Jana Pawła II/. Wokół lasy grzybowe.
Domek wybudowany w 1994 roku, murowany, z użytkowym poddaszem do aranżacji. Dwa pokoje,salonik, kuchnia, łazienka z prysznicem i z wc. Podłączony do szamba, własne ujęcie wody - studnia, gaz z butli. Dach pokryty blachodachówką. Podmurówka kamienna, taras z widokiem na dolinę i las. Do jeziora rzeki Rurzycy ok. 100 m, możliwość trzymania łodzi, kajaka. Działka pochylona z licznymi nasadzeniami drzew owocowych , brzózek, świerków, sosen.
Świetne miejsce do aktywnego wypoczynku , liczne trasy piesze i rowerowe i przede wszystkim spływy kajakowe. Dojazd do osady utwardzoną droga leśną - wjazd z miejscowości Szwecja lub od strony miejscowości Trzebieszki.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).