Dobra

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Numer oferty
KOM20232
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka w Dobrej o pow 0,9000 ha z przeznaczeniem pod budowę domów, hali, supermarketu, uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację i gaz. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko drogi asfaltowej. Istnieje możliwość zabudowy wielorodzinnej oraz wyodrębnienia mniejszego terenu. Cena do negocjacji. Oferta bardzo atrakcyjna. Zapraszam do obejrzenia.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).