Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 PLN
Numer oferty
KOM32352
Rynek
Wtórny
Piętro
4
Liczba pięter
4
Rok budowy
1992
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Niezależny lokal biurowy w budynku biurowym przy Bramy Portowej, miejsca parkingowe. Składa się z 2 osobnych pokoi, IV piętro. Pokoje jasne i słoneczne, powierzchnia całkowita 38m2. własny aneks kuchenny, i toaleta. Okna PCV. Inne koszty to śmieci, części wspólne, podatki, ogrzewanie, płatne w okresie grzewczym, woda, prąd. Wszystko w/g liczników. Obecnie lokal przed remontem. Tak będzie wyglądał lokal po remoncie. Zdjęcia są z blizniaczego lokalu po remoncie. Czas remontu przez właściciela ok. 2 tygodnie.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).