Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
191 512 PLN
Numer oferty
KOM32313
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1294 m2 w Rurzycy / gmina Goleniów/ . Wydane warunki zabudowy / maj 2023/ - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną . Max dwie kondygnacje, powierzchnia zabudowy 15,5 % , wysokość okapu od powierzchni terenu - 5 m, dach dwuspadowy. Na działce skrzynka ZK, kanalizacja - szambo , zaopatrzenie w wodę - ujęcie własne. Teren wymaga wyłączenia z produkcji rolnej. Działka o wymiarach 39x31. Graniczy z innymi działkami budowlanymi. Do drogi asfaltowej ul. Goleniowskiej ok. 150 m.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).