Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
487 520 PLN
Numer oferty
KOM32287
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
57
Kształt działki
Kwadrat

Opis nieruchomości

Działka rolna pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą w Rurzycy /WZ/ ,powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie. Powierzchnia 3047 m2, ul. Wiązowa. Przy działce skrzynka ZK, pozostałe media - gaz, woda, kanalizacja w ul. Goleniowskiej. Wymiary 55x57, kwadrat, teren płaski, działka otoczona podobnymi działkami pod zabudowę, część zabudowana, blisko las.Cena za m2 - 160 zł.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).