Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
278 400 PLN
Numer oferty
KOM32286
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
56
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka rolna pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą w Rurzycy ,powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie. Powierzchnia 1740 m2. Przy działce skrzynka ZK, pozostałe media - gaz, woda, kanalizacja w ul. Goleniowskiej. Wymiary 32x55, prostokąt, teren płaski, działka otoczona podobnymi działkami pod zabudowę, część zabudowana, blisko las.Cena za m2 - 160 zł.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).