Rewal

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Numer oferty
KOM32248
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27.5
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka posiada dwie drogi dojazdowe i można ją podzielić .
Ze względu na swoje położenie oraz możliwość wykonania dwóch wjazdów - można dokonać podziału działki na dwie mniejsze o pow. ok.508,5m2.

Polecam Państwu działkę pod zabudowę pensjonatowo-hotelową w Rewalu, stolicy gminy od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce najszybciej i najprężniej rozwijających się małych gmin w Polsce. Dynamiczny rozwój w dziedzinie turystyki i ekologii spowodował pojawienie się nowoczesnej infrastruktury, świadczącej usługi hotelarskie na najwyższym poziomie.
Działka z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę mieszkalno-pensjonatową, turystycznąi-dealne miejsce pod dom wypoczynkowy, pensjonat ,pole namiotowe,itd.
Dojazd droga asfaltową w dobrym skomunikowaniu z główną drogą wjazdową,w sąsiedztwie wszystkie działki zagospodarowane i zabudowane. Działka położona bardzo blisko i w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi nadmorskiej.
Działka ma przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne,pensjonat ,sanatoryjne,hotelowe.30% pow.działki przeznaczone pod zabudowę,możliwość budowy do 2,5 kondygnacji +przyziemie do 1,5m .
Działka świetna zarówno dla inwestora , jak i osoby prywatnej.
Polecam i zapraszam na tak atrakcyjną w tych czasach nieruchomość.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szpital, Bank, Przedszkole, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969
E-mail:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).