Szczecin

Golęcino, ul. Wiszesława

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
370 000 PLN
Numer oferty
KOM32227
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie 2 pokojowe 69,5 m2 w kamienicy na II piętrze przy ul. Wiszesława na Golęcinie. Jeden pokój przejściowy - wejście do drugiego pokoju . Powierzchnie pokoi 20 i 24 m2, kuchnia oddzielna12 m2 , komórka przy kuchni ok. 5 m2, przedpokój 8 m2. Na podłogach w pokojach deska poniemiecka, okna PCV, na ścianach tapeta. W kuchni na podłodze wykładzina PCV, okno PCV z widokiem na otwarte podwórze, na ścianach tapeta typu raufaza malowana, ciepła woda z bojlera elektrycznego. W łazience kafle na podłodze, wanna, wc, piec co Vaillant.Duży przedpokój 8m2 , boazeria na ścianach.Czynsz ok. 400 zł. Lokal do większego odświeżenia. Cena do negocjacji , szybkie wydanie. Dojazd do Centrum tramwajem nr 6, autobusem nr 58.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).