Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 392 PLN
Numer oferty
KOM32181
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
5
Rok budowy
1976
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem pokój biurowy o pow. całkowitej 29m2. Blisko Parku Żeromskiego. W budynku dostępne są dwie windy i zaplecze kuchenno socjalne. Dostęp 24 godzinny, ochrona i recepcja. Bezpłatny parking. Zaplecze socjalne. W cenie są wszystkie media. Lokal świeżo odświeżony i wyremontowany.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).