Pyrzyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
55 000 PLN
Numer oferty
KOM20032
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zlokalizowana w pobliżu Pyrzyc( ok 7km)Na działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie czterech domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym oraz garażem,wraz z niezbędną infrastrukturą tj.przyłączem wodnym,elektroenergetycznym oraz zbiornikiem na nieczystości ciekłe lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Media w odległości ok.150m od działki.Miejscowość w której zlokalizowana jest działka charakteryzuje się dużą ilością nowo budowanych domów.Spokojna i cicha okolica .Polecam!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).