Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 PLN
Numer oferty
KOM32074
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Rok budowy
1937
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na wynajem pokój biurowy o pow. 25m2, nowa wykładzina, świeżo malowane, położony na niskim parterze budynku biurowego. budynek znajduje się blisko Al. Jana Pawła II,. Dostęp do biura całodobowy, parking za dodatkową opłatą. Dodatkowo prąd na podlicznik.

Kontakt

Jarosław Dudziński

Jarosław Dudziński

Telefon:
512-302-147
E-mail:
jarek@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).