Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Numer oferty
KOM32072
Rynek
Wtórny
Piętro
-1
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Lokal o pow. 422 m2 , lokalizacja bardzo atrakcyjna .
Lokal doskonały pod gastronomię , dyskotekę , rozrywkę , itd.
W pobliżu lokalu na Deptaku Bogusława zlokalizowane są dyskoteki kawiarnie i paby oraz liczne ogródki piwne w sezonie letnim , także są tu występy różnych wykonawców .
Stan tech – wymagający całkowitego remontu (cegła na ścianach) , media , woda- gaz w pobliżu , jest natomiast prąd , trójfazowy oraz 220 V o mocy 34 KW.
Lokal posiada dwa wejścia , wysokość lokalu 280 cm .
Lokal posiada projekt i pozwolenie na budowę .
Polecam i zapraszam.

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969
E-mail:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).