Olchowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 171 215 PLN
Numer oferty
KOM32044
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
78
Długość działki (mb.)
300
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Działka rolna o powierzchni 26 027 m2 w Olchowie gmina Nowogard. Działka ujęta w MPZP jako działka rolna z możliwościa zabudowy zagrodowej, produkcji zwierzęcej. Zlokalizowana obok drogi ekspresowej S6 , dojazd do działki drogą techniczną.W drodze przy działce linia energetyczna.

Kontakt

Jan Kowalczyk

Jan Kowalczyk

Telefon:
501-165-664
E-mail:
janusz@kompleks.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).