Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
279 900 PLN
Numer oferty
KOM31925
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż pięknie położona działka przy ulicy Słoneczna Dolina w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni 1059m² z wydanymi warunkami zabudowy. W okolicy powstające i nowo wybudowane domy mieszkalne.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
W pobliżu przystanek autobusowy, sklep Lewiatan, nieco dalej Biedronka i Netto. Łatwy i szybki dojazd do Lubieszyna oraz przykładowo do CH Ster (12,8km) a w bliskiej przyszłości, dzięki zaplanowanej obwodnicy zachodniej Szczecina - błyskawiczne połączenie z miastem. Oferta godna polecenia ze względu na świetną lokalizację, malownicze sąsiedztwo oraz bliskość natury.

Kontakt

Kompleks Nieruchomości

Telefon:
91 43 44 184, 91 48 99 474
E-mail:
biura@kompleks.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).