Szczecin

Gumieńce, ul. Kazimierska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 PLN
Numer oferty
KOM31730
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2013
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wydania od 14.12.21r.
Najem , tylko okazjonalny.
Polecamy do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie w budynku apartamentowym z 2013 r, znajdującym się na terenach byłej fabryki Selfa na Gumieńcach , gdzie firma POLNORD od 2010 r. realizowała budowę osiedla apartamentowców.
Mieszkania na paterze z ładnie zagospodarowanym ogródkiem.
Idealna lokalizacja budynku - blisko centrum handlowego STER , pętli tramwajowej , dostępności do instytucji publicznych / szkoła, przedszkole, przychodnie , poczta itp/, dobry dojazd do Centrum - stanowi niewątpliwy atut tej oferty.
Oferowane mieszkanie mieści się na parterze wyżej opisanego budynku, składa się z pokoju z aneksem kuchennym z którego jest wyjście na wydzielony ogródek ,pokoju - sypialni, przedpokoju i łazienki.
Ściany i sufity w pokojach gładzone i malowane , na podłogach w pokojach panele dobrej jakości, w pozostałych pomieszczeniach na podłodze gres. W łazience na ścianach częściowo glazura.
Mieszkanie zadbane, od nowości zamieszkiwane przez 1 osobę .
Ogrzewanie mieszkania z sieci SEC /jeden licznik na całe mieszkanie / , ciepła i zimna woda z sieci miejskiej - w budynku brak gazu .
Niskie koszty utrzymania : ok. 300 zł/m-c -czynsz do zarządcy /fundusz mieszkaniowy, wywóz śmieci, , opłaty eksploatacyjne/, za ogrzewanie i opłata do SEC-u w/ g zużycia , prąd, zużycie wody .
Mieszkanie umeblowane .
Kaucja jednomiesięczna.
Ogródek przydomowy ogrodzony i zagospodarowany /trawnik, krzewy i kwiaty /.
Osoba wynajmująca może również korzystać z tzw. wózkowni na parterze budynku , gdzie można pozostawić n.p. wózek lub rower.
Wydanie mieszkania ok. końca października 20021r-prezentacja jest już możliwa.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Lucyna Bochner

Lucyna Bochner

Telefon:
501-060-969, 515-779-784
Telefon:
515-779-784
E-mail:
lucyna@kompleks.szczecin.pl
Numer licencji:
2531

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Kompleks Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kompleks Nieruchomości z siedzibą w Szczecinie (70-471) przy Al. Wojska Polskiego 24/2 . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).