MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
448 000 PLN
9 531,91 PLN/m2
SZCZECINWarszewo
ul. Panoramiczna
Opis
Nowe, świeżo wykończone , jeszcze nie zamieszkałe mieszkanie.
Idealna propozycja pierwszego mieszkania dla pary lub dla inwestora na wynajem.
 Fajna lokalizacja. Nowe, dopiero co wybudowane, nowoczesne   osiedle zlokalizowane przy ul. Panoramicznej (boczna od Duńskiej). Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a zarazem szybki i wygodny dojazd do centrum miasta
Ładne mieszkanie 2 pokojowe w nowym, pachnącym świeżością, dopiero co oddanym budynku z 2020 roku. Przytulne, o funkcjonalnym  układzie.
 Pokoje o metrażach ok 22 m oraz 13 m. Z większego  wyjście na słoneczny balkon (4,40 m) W większym pokoju również kuchnia w aneksie . Pokoje umeblowane i wyposażone. W kuchni nowy sprzęt AGD :płyta grzewcza , piekarnik, lodówka z  zamrażalnikiem, zmywarka . Spora łazienka (4,24m) razem z wc w nowej glazurze i terakocie, kabina natryskowa.. Korytarz o powierzchni 6 m  z szafą w zabudowie . Solidne drzwi antywłamaniowe z bolcami antywyważeniowymi . Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. OPłaty ok 300 zł (z zaliczkami na wodę, ogrzewanie, śmieci, itd). Nowoczesne windy. Na korytarzach budynku systemy sygnalizacji pożaru reagujące na dym-automatyczne oddymianie grawitacyjne klatek schodowych. W mieszkaniu zamontowano również klapy przeciwpożarowe zapobiegające rozprzestrzenianiu się pożaru. Do lokali mieszkalnych doprowadzona jest bezpłatna telewizja cyfrowa DVB-T.
 Wjazd na teren  tylko dla mieszkańców (ogrodzony ,brama na pilota).
 Miejsce jest idealnie skomunikowane. W pobliżu sklepy, szkoły, gabinety lekarskie.10 min do Lasu Arkonskiego, Jasnych Błoni, Pl.Rodła, Jeziora Głębokiego.
CHETNIE ZAMIANA NA WIĘKSZE
Szczegóły oferty

Cena448 000 PLN

RynekWtórny

Rodzaj budynkuBudynek apartamentowy

Rok budowy2020

Piętro7

Liczba pięter7

Liczba pokoi2

Typ kuchniAneks