DOM
na
SPRZEDAŻ
360 000 PLN
2 400 PLN/m2
DOBRZANY
Opis
POSIADŁOŚĆ Z PIĘKNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ o pow.1,50ha (15 000m2)na skraju miejscowości-położona u podnóża wzgórza porośniętego lasem, graniczącym z Ińskim Parkiem Krajobrazowym
Na działce dom piętrowy o pow. 150m2 podpiwniczony PARTER: kuchnia, łazienka, pokój dzienny (na podłodze parkiet), 2 tarasy.
PIĘTRO: 3 pokoje, łazienka i balkon. Dwa wejścia: od ulicy i podwórka. Dwie bramy wjazdowe od ulicy i podwórka. Całość ogrodzona siatką. Na terenie posesji znajdują się różne drzewa owocowe (przewaga czereśni)
Obok drugi dom parterowy podpiwniczony o pow. 45m2 (ogrzewany piecami kaflowymi). Oba kryte papą (świeżo położone pokrycie dachowe), dwa garaże murowane i liczne zabudowania gospodarcze murowane kryte płytą bitumiczną. . Idealne miejsce na rozwój agroturystyki.
OGRZEWANIE - piecem miałowo-węglowo-koksowym sterowanym komputerowo zainstalowanymw w2002r.
Okna PCV, wymienione w 2005r. W bieżącym roku przeprowadzono
naprawę elewacji budynku, lecz wewnątrz wymaga on odnowienia.
. Dwie bramy wjazdowe od ulicy i podwórka.Całość ogrodzona siatką.
Na terenie posiadłości znajdują się nie używane stawy rybne.
Od strony szosy sad porastają akacje, klony i lipy co tworzy swoisty mikroklimat. Dom podłączony jest do miejskich wodociągów choć posesja posiada dwie studnie:kopaną igłębinową wierconą. Na podwórku znajdują się dwa krany z wodą do użytkugospodarczego.
Kanalizacja to własne szambo..Kanaliza jest doprowadzona do posesji ale nie podlączona do domu. Dodatkowo ciągnik ogrodniczy wraz z osprzętem, drabinyogrodnicze do zrywania owoców i inne narzędzia. W okolicy znajduje się
kilka jezior i ośrodków wczasowych. Jest to idealne miejsce na rozwój prywatnej
działalności. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJE
Szczegóły oferty

Cena360 000 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia działki15 000 m2

Powierzchnia użytkowa150 m2

Rok budowy1980

Liczba pokoi4

Stan budynkuIdealny

Typ domuWolnostojący