DOM
na
SPRZEDAŻ
1 490 000 PLN
8 418,08 PLN/m2
SZCZECINGłębokie
Opis
Dom położony jest w Szczecinie w atrakcyjnej i spokojnej części dzielnicy „Głębokie”.
Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, z pięknym widokiem na las i jezioro.
Dom otoczony jest zadbanym ogrodem ze starodrzewiem, a z ogrodowego tarasu oraz balkonu roztacza się piękny widok.
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych mieszkań, każde o powierzchni 85,11 m. kw.
Powierzchnia działki to 644 m.kw. (w przedniej części działki łagodna skarpa, która zdecydowanie powiększa wizualnie ogród).
Forma własności - księga wieczysta, nieobciążona.
Mieszkanie na parterze.
Składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki (powierzchnia 85,11 m.kw. ). Dwa „południowe” pokoje połączone dwuskrzydłowymi drzwiami przesuwnymi (odnowione, oryginalne!). Okna plastikowe, stolarka drzwiowa drewniana (odnowiona, oryginalna). Ściany i sufity zostały wygładzone, na ścianach położone tapety. W trzech pokojach położone są wykładziny dywanowe, w pokoju tarasowym zostały wycyklinowane i polakierowane oryginalne deski, w przedpokoju panele, w kuchni i łazience kafle. Oświetlenie firmy Massive.
Wyjście z głównego pokoju na taras ogrodowy z widokiem na las i jezioro.

Mieszkanie na piętrze.
Składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki (powierzchnia 85,11 m.kw.). Okna plastikowe, nowa stolarka drzwiowa. Na ścianach płyty rygipsowe, ściany pomalowane farbami Flugger. W pokojach położone dobrej jakości panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience kafle. Nowe drzwi wejściowe (antywłamaniowe). Oświetlenie firmy Massive. Nowe meble kuchenne, AGD w zabudowie. Z głównego pokoju wyjście na duży balkon z widokiem na las i jezioro.
GARAŻ
Znajduje się bezpośrednio przy granicy nieruchomości. Składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń (możliwość połączenia, poprzez usunięcia ścianki działowej). Garaż posiada nową elewację, położona została izolacja pionowa, zamontowane dwie nowe bramy firmy „Wiśniowski”, wymienione pokrycie dachu (obróbki blacharskie tytan cynk) oraz układ wentylacji. Wykonano podjazd, wyrównano chodnik.
Szczegóły oferty

Cena1 490 000 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia działki644 m2

Powierzchnia użytkowa177 m2

Rok budowy1935

Liczba pokoi8

Stan budynkuBardzo dobry

Typ domuWolnostojący